RECENZIE KLIENTOV
Po - Pi 8:30 - 17:00
+421 908 911 466 alebo +421 948 311 292

Podeľte sa s nami o Vaše skúsenosti ...Sb

Lucia

Dobrý deň , Chceli by sme sa Vám velmi pekne poďakovať za odporučenie dovolenka bola na 1 maximálna spokojnosť .

pondelok, 18. apríl 2016

Ladislav

Vážení kolektív CK LIMIT , vrátili sme sa z cesty po Stredozemnom mori výletnou loďou COSTA PACIFIKA .Chcel by som sa touto cestou poďakovať za nás aj za našich priateľov , nakoľko táto dovolenka bola nad očakávanie úžasná a zanechala v nás ten najlepší dojem. Od vybavenia všetkých potrebných náležitostí týkajúcich sa vlastnej cesty , kajuty ,poistenia , parkovania atď .( kompletný servis je vo vašej CK vždy bezproblémový ), až po návrat domov sme nemali žiaden problém – ďakujeme. Na vaše odporúčanie sme si tentokrát vybrali 11 dňovú plavbu a navštívili sme destinácie , ktoré postupnou návštevou by potrebovali určite viac ako mesiac cestovania a stálo by to 3-4 krát toľko peňazí.Ten, kto tento perfekný výber zostavoval nám umožnil vidieť Grécko (Olympiu) , Krétu , Rodos ,Izrael ( Jedruzalem , Mŕtve more ,Masadu , Nazaret ,Betlehem a Tel-Aviv –Yafo ) a na ceste späť ešte aj Rím. Super ubytovanie , spoločenský a kultúrny program na lodi s piatimi hviezdičkami , športovanie , relax a oddych o perfektnej kuchyni ani nehovoriac. Keď sme v Savone zostupovali z lode , mali sme pocit ,že sme boli na mesačnej dovolenke a s určitosťou sme vedeli , že si podobnú cestu zopakujeme. Ešte raz veľká vďaka

pondelok, 05. október 2015

Miroslav

Zdravím. Dovolenka bola dobrá. Bývali sme v bungalove pri hlavnej hotelovej budove. Bola to aj výhoda. Kľudnejšie miesto. Služby boli dobré, všetko klapalo. Strava výborná, všetko hneď dokladali. Po zvolení stola v reštaurácii ak tam náhodou ešte boli taniere hneď ich odpratali a prestreli nanovo. Na pláži dostatok lehátok, no pre lepší flek bolo treba si privstať a obsadiť. Izbu upratovali. Trochu staršie vybavenie, ale spokojnosť. Delegátka bola vynikajúca, veľmi milá osôbka. Boli sme aj na výlete v hl. meste Kos a v Asklepiu – sprievodkyňa bola tiež výborná. Pláž čistá, upratovali aj počas dňa. More čisté, voda teplá. Škoda že drvivá väčšina animácií bola v Taliančine. Ale to sme vedeli dopredu. Nápoje na pláži a občerstvenie dostatočné, na nič sme nemuseli čakať. Dalo sa ísť večer aj do blízkeho mestečka na vychádzku za nákupmi alebo len tak na drink.... Dovolenka to bola fajn, aj keď sme boli trošku rozcicaní z minulého roku z Egypta z Makadi spa hotela. S pozdravom a teším sa na budúce vyberanie dovolenky u Vás.

utorok, 29. september 2015

Jana

Dobrý deň, S dovolenkou sme boli veľmi spokojní. Ako ste hovorila nádherný podmorský svet, kvôli nemu by som túto krajinu navštívila určite ešte raz. Ubytovanie sme mali s pekným výhľadom na more. Akurát sme nedávali prepitné, aby sme boli skôr ubytovaní, lebo sme si všimli, že na recepcii povyberali eurá z pasov a ani si nepozreli kto im ich tam dal. Prekvapili nás s gratuláciou pre syna, ktorý mal narodeniny a na večeri mu prišiel zahrať a zaspievať personál a dostal narodeninovú tortu. Strava prvé štyri dni ušla, no potom nám už všetko chutilo rovnako, no nehladovali sme, vždy sa dalo niečo vybrať. Boli sme aj na výlete v Karnaku ale nie cez delegáta ale taxíkom z hotela. Vyšlo nás to lacnejšie a boli sme aj rýchlejšie späť ako keby sme šli autobusom. More bolo teplučké a čisté, dokonca chlapi videli aj spomínané korytnačky. Do Egypta sa určite ešte raz vrátime. Ďakujeme

utorok, 29. september 2015

Anna

Dobrý deň na dovolenke bolo ve1mi dobre , všetko ok, strava aj ubytovanie. Ďakujeme

utorok, 29. september 2015

Dagmar

Dobrý deň, Chcela by som sa Vám poďakovať za super dovolenku, boli sme veľmi spokojný. Ďakujem a prajem veľa úspechov vo vašej práci.

pondelok, 28. september 2015

Alenka

Milé Katky v nedeľu sme sa vrátili z Turecka (hotel Eftalia, Konakli), sme veľmi spokojné, počasie vyšlo, more teplé, hotel OK. Ďakujeme.

pondelok, 28. september 2015

Lucia

Dobrý deň , Ďakujeme za pomoc výberu hotela , bolo úžasne všetko TOP. S pozdravom

pondelok, 28. september 2015

miroslav

Dobrý deň Dovolenka Bola Super ďakujeme za výborné odporúčanie . Hotel všetko všetko v poriadku , strava personál výborné . More čisté teplé počasie nám až na prvý deň vyšlo . Boli sme aj na výlete v delfináriu delegátka všetko vysvetlila či už na výlet ale aj pokyny pri príchode aj odchode všetko bolo bez problémov . Takže to celkovo hodnotím na výbornú ak sa rozhodneme isť o rok na dovolenku určite Vás navštívime .

piatok, 25. september 2015

Lenka

Dobrý deň, ďakujeme za dovolenku, Bolo veeeeeeeeeeľmi suuuuuuuuuuper, veľa sa tam toho pomenilo resp. pribudlo, počasie nám vyšlo, aj keď hlásili povodne, ale my sme mali len jednu noc búrku, ale poriadnu. Vytopilo obchody, hotely, zničilo kúsok pláže, cestu, ale to hneď napravili. Ubytovanie aj let, všetko supeeeeeeeer. A budúci rok Vás určite budem opäť otravovať, ale asi chceme riešiť Turecko pre zmenu, len neviem, či sa neoplatí first minute. Poraďte. A veľmi pekne Vám za všetko ďakujem.

piatok, 25. september 2015

Meno *
Správa *
Bezpečnostný kód *
   
 

 

NOVINKY E-MAILOM

Aktivujte si mailinglist od nás.Získate prehľad o najvýhodnejších ponukách dovoleniek a poznávacích zájazdov. Dostanete informácie medzi prvými. Využite super lacné dovolnky aj Vy. Mailinglist je možné kedykoľvek deaktivovať.
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider